NÁŠ POSLEDNÍ ŠKOLNÍ VÝLET

Začátkem června se 9.A vydala na svůj poslední společný školní výlet na řeku Berounku.
      Ráno 7. 6. před odjezdem nás čekalo nakládání lodí, pádel, barelů a vest. V ten samý den jsme se obě deváté třídy účastnily pěší zeměpisné exkurze, která vedla z Kočína až do kempu Kobylka, kde se od nás druhá třída odpojila a přidali se k nám 7. ročníky. A pak náš výlet mohl započít.
      Poté, co nám autobus přivezl naše dopravní prostředky, jsme čelili rychlokurzu přímo na vodě pod vedením pana učitele Roma a pana Buňky.
Když už byli všichni schopní svoji loď uřídit, konečně se vyplulo a hned se přiblížil první jez. Naštěstí se obešel bez problémů a všichni ho úspěšně sjeli. První den na vodě nám ukončil jarní déšť a nádherná dvojitá duha. Nocovali jsme v kempu U Potůčků, kde jsme se mohli těšit na večeři, stavění stanů a táborák.
      Další den se nesl v podobném duchu. Jízdu jsme si užívali a žádné velké neštěstí se nekonalo, až na pár převrácených lodí. Po posilnění na Zvíkovci jsme se rozloučili se 7.A a 7.B, a dopluli jsme k našemu druhému stanovišti u skryjských jezírek už bez nich.
      Poslední den se někteří už těšili domů a jiní zase smutnili, že výlet nemůže být delší. Naši trasu jsme ukončili v Roztokách, kde jsme naložili lodě a odjeli zpět do Kralovic.
      Bylo to krásné zakončení školního roku a deváté třídy. Na vodě jsme byli jako jedna velká rodina. Naučili jsme se lépe komunikovat, spolupracovat a respektovat ostatní. Tři dny se zdají jako nic, ale pro nás jsou to nezapomenutelné chvíle, na které budeme vzpomínat celý život, protože: „Nepamatujeme si dny, ale momenty.“
      Za to, že jsme vše ve zdraví přežili, bychom chtěli poděkovat paním učitelkám 7. ročníků, i když s námi absolvovali jen část výletu, další díky by měl obdržet pan učitel Pavel Rom a Roman Čuřík, Jiří Buňka, Jan Zelený a Richard Hynek. Také děkujeme naší třídní učitelce Tereze Kupkové za to, že nám umožnila něco takového podniknout.

Barbora Bradová

Školní výlet 9.A

/album/skolni-vylet-9-a/a20170607-093338-jpg/ /album/skolni-vylet-9-a/a20170608-091215-jpg/ /album/skolni-vylet-9-a/a20170608-095951-jpg/